Wattpad; sex a jeden směr

8. října 2014 v 18:40 | BBenjina |  Fujtajblus
Hodně lidí tu věc zná. A kdo ne, tak dohledá. Wattpad má sloužit amatérským pisálkům, aby ukázali své příběhy světu. Anebo si házeli do oblíbených příběhy jiných. Když však člověk přijde na Wattpad poprvý, přepadnnou ho dvě témata. One Direction a sex. Wattpad je těma povídkama doslova zasranej. Neustále se mi ukazují nové povídky na téma One Direction, které jsou zařazeny v tématu "Fantasy, Sci-fi, atd." Why? Je to fan fiction, s přídavkem nějaký debilitiny, tak s tim jděte do příslušný kategorie! Co mě na tom štve ještě víc? Ty povídky čtou a hodnotěj podobný FanFiction nadržený třináctky (a tohle píše patnáctka, fešný!), takže povídku vyhoupnou na přední příčky. A ti, co se snaží psát něco řádnýho NE ff, tak se perou o zadní příčky.
To samí jsou sexuální povídky, ale ty mě nějak nezajímaj...
Sama jsem psala jedno Fan Fiction. Na starém účtu, ale pak mě to všechno přestalo bavit a já si Wattpad smazala. Vím však, že jsem povídku měla hozenou pouze v kategorii "Fan Fiction" a nikam jinam se s tim necpala.

A nyní děkuji všem, co si přečetli tuhle stížnost na Ffka. Poslat do háje s tim, že jsem zaujatá na 1D a nedokážu spolknout lepší povídky, smíte v komentářích.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 9. října 2014 v 15:14 | Reagovat

Kéž by to zůstalo jen na Wattpadu. Člověk by hned věděl, co na něj může vybafnout.

Na Wattpadu jsem ze zvědavosti rozklikla "Sex or Die" (no co, zajímavý název a chyba už v anotaci). V obsazení svítilo (a teplilo) jméno Justin Bieber. Poprskala jsem si smíchy monitor. Rozhodla jsem se si to cosi přečíst. Po chvíli se to už nejevilo ani tak jako zábava, jako spíš určitá forma sebepoškozování. Po spatření slova "přemýstila" jsem zaúpěla, rozmýšlela se, jestli vyskočit z okna nebo defenestrovat autorku, a pak radši všecky ty internety zavřela. Na druhou stranu by mě fakt zajímalo, jestli tam objevím další podobnou hrubku. Nejhorší je ta ochrana proti zkopírování textu. Člověk si to nemůže čornout do Wordu a oglosovat (přitom tohle si o to říkalo!). Takhle nezbývá nic jiného než otevřít Malování a čmárat po screenu obrazovky. Jak by řekl nejmenovaný člověk: "Nou mór."

Fanfikce všeobecně mi nevadí, pokud to není o lidech, který nesnáším nebo to není úplně vymaštěný. V seznamu mé fanfiction četby je jistá zahraniční povídka o tom, jak Chesterovi musela umřít manželka, vyhořet dům a musel skončit ještě s vážným úrazem v nemocnici, aby zjistil, že je gay a líbí se mu Mike. Jako... asi jsem nad tím měla óchat, ale já střídavě předváděla facepalm a dostávala záchvaty smíchu. Snad si člověk uvědomí svou sexuální orientaci dřív než po nějaký tragédii, né?

Fantasy o One Direction si představuju tak, že přestanou být boyband. To by pak to zařazení sedělo. Možná bych si takovou fanfikci i přečetla. Možná. Ale spíš ne.

Originální příběhy na zadních příčkách... hm, lidi prostě čtou, co je zajímá, s tím člověk asi nic neudělá. Jak by řekl Zmikund z Oprásků: "Se s tim smiř."

2 Lea. Lea. | Web | 14. října 2014 v 23:31 | Reagovat

Heej, máme to stejně. Už je to strašný, když jdu na WD a povídky se zajímavým názvem.. Mrknu se na další a hned: Justiiin <3 Fuck that motherfucker -_-
Nesnášim to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama