Idiotům štěstí přeje...

2. října 2014 v 15:56 | BBenjina |  Deník
A já jsem důkazem.Považuju se za člověka, který chodí se štěstím za ruku. Dobře, občas se rafneme, štěstí mě podvede, jde za ruku s někým jiným a já mezitím hraju prstovou válku sama se sebou. Ale jinak spolu vycházíme dobře. Jsme asi tak dobře sehraná a zároveň nebezpečná dvojka, jako zima a pondělí (ale zas takový svině nejsme).
Ne jednou jsem svoje kapesný obohatila o nějakou sumičku... Ne jednou jsem dokázala uspět v soutěži, o níž jsem neměla ani páru (třeba ta fyzikální olympiáda, já, která měla v prvním čtvtletní devítky známku 4-). A ne jednou jsem se ze slepý uličky dostala tím, že jsem probourala zeď.

Co to tady budu sakra prodlužovat? Koho zajímá, že mám štěstí? Nikoho... Hm. Když jsem to už nakousla, dožeru to. Nerada se vytahuju (ale dělám to :D), takže sem prostě napíšu, co se mi včera stalo.

V létě jsem se přihlásila do soutěže "Den nepřečteným knih". No, zapomněla jsem na ni a včera mi přišel e-mail s gratulací. Tak jsem si e-mail ze zajímavosti přečetla (čekala jsem nějakou reklamu, nevšimla jsem si odesílatele) a zjistila jsem, že jsem získala poukaz 500 kč na knížky od Martinuse. Jo, někdo získal 2000, ale 500? Tolik nečiní ani moje kapesný za celý rok. Navíc nemám povoleno kupovat si knížky, ale hádejme, kolik knížek mi už putuje domu.

Dobře, jsou to tři, sice si doplatim 110 kaček, protože jsem přesáhla 500, ale dvě knížky za 248 a jedna za 59 (poslední kus :D) + poštovný je výhodný. 110 korun jsem za knížku dala naposledy kdy? Hm... Asi za Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů nebo tak. Nepamatuju se.Ps. Četli jste nějakou z těchto knížek?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama