Říjen 2014

Strach vs. Smrt

16. října 2014 v 18:00 | BBenjina
Jsem ten člověk, který si raději nabere více, než je třeba a pak do sebe kope, protože to posral (le pardón, ono to jinak nešlo...). Takhle to mám se všemi dny svýho života, kopu se, protože jsem řekla něco špatně, protože jsem to neudělala, protože jsem si Boba a Bobka znepřátelila. Ale stačí mi jeden kopanec a nechám se být, ještě si pomůžu vstát, naberu si toho opět horu a jdu dál.


Wattpad; sex a jeden směr

8. října 2014 v 18:40 | BBenjina |  Fujtajblus
Hodně lidí tu věc zná. A kdo ne, tak dohledá. Wattpad má sloužit amatérským pisálkům, aby ukázali své příběhy světu. Anebo si házeli do oblíbených příběhy jiných. Když však člověk přijde na Wattpad poprvý, přepadnnou ho dvě témata. One Direction a sex. Wattpad je těma povídkama doslova zasranej. Neustále se mi ukazují nové povídky na téma One Direction, které jsou zařazeny v tématu "Fantasy, Sci-fi, atd." Why? Je to fan fiction, s přídavkem nějaký debilitiny, tak s tim jděte do příslušný kategorie! Co mě na tom štve ještě víc? Ty povídky čtou a hodnotěj podobný FanFiction nadržený třináctky (a tohle píše patnáctka, fešný!), takže povídku vyhoupnou na přední příčky. A ti, co se snaží psát něco řádnýho NE ff, tak se perou o zadní příčky.
To samí jsou sexuální povídky, ale ty mě nějak nezajímaj...
Sama jsem psala jedno Fan Fiction. Na starém účtu, ale pak mě to všechno přestalo bavit a já si Wattpad smazala. Vím však, že jsem povídku měla hozenou pouze v kategorii "Fan Fiction" a nikam jinam se s tim necpala.

A nyní děkuji všem, co si přečetli tuhle stížnost na Ffka. Poslat do háje s tim, že jsem zaujatá na 1D a nedokážu spolknout lepší povídky, smíte v komentářích.

Idiotům štěstí přeje...

2. října 2014 v 15:56 | BBenjina |  Deník
A já jsem důkazem.