Držgula má kamaráda

26. září 2014 v 22:04 | BBenjina |  Deník
Asi jako každej správnej, připitomělej puberťák, co každou chvíli nadává na školu a život. Jsem závislá na internetu a jakémsi kontaktu přes web (a přes web aspoň nechytnete chřipku od usmrakýho kamaráda ze školy). Samozřejmě, pokud chcete být on-line, potřebuje: 1) Internet, vlastní wifi nebo ji můžete krást sousedovi, ale pokud bydlíte obklopeni důchodci - jako já - je třeba mít vlastní wifi. 2) Nějaké elektronické zařízení, přes které se připojíte (soory, ale přes kalkulačky to nejde, odzkoušeno).
Každej správnej puberťák má stolní počítač nebo notebook. Telefon s dvojnásobnějš inteligencí než je majiteloval a se sexy novým krytem se zaječíma ouškama nebo mimoněm (já mám průhlednej, ochranej kryt - kondom - why not?). Pak tu jsou tablety a snad už i přes hodinky můžete prohlížet Ksichtknihu. A pokud jste frajeři (jako já), prohlížíte si ubrečený statusy přes čtečku s rozlišováním 80 odstínů šedi.

K jádru pudla. Jsem druhý dítě a už tři měsíce se ani nemusim pyšnit titulem "prostřední dítě - všechno nejhorší házejme sem!" (Good luck, my little brother, i know, what you feel). Dědila jsem všechno a to se týče i elektroniku. Třeba notebook. Starší bratr vyšel střední, koupil si novej a BBenjina dostane ten s nefungující klávesnicí, bez výdrže baterie a dalšíma horšíma věcma. Ok, vydržela jsem to s ním tři roky (a starší si ho bere zpět, dobře mu tak!). Protože studuju střední já a notebook vcelku potřebuju, mám novej.

Jelikož jsem dala jméno svý čtečce (Držgula), mobbil říkám Kondomphone, je zřejmý, že jméno bude mít i novej notebook. No, ale... Jaký jméno?


Je černý.
Má červený světýlka, čudlíky a proužky u touchpadu.
Je to Lenovo.
Je kurde příjemnej na dotek.
Je novej.
Je můj.

Ale nemá jméno...


Vlastně... Už ho má...
Proti Držgule nebo Kondomphoneu vcelku obyčejné, ale řekněte si ho nahlas s důrazem na "Le".Ps. Kdo spočítá všechny gramatické a estetické chyby, které jsem byla líná opravit dostane dárek!

*odkašlává si* Přes hubu dostane *odkašlává si*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 27. září 2014 v 13:30 | Reagovat

Jé, Kondomphone! :D
Jakožto nejstarší sourozenec jsem nikdy nedědila noťasy a podobné věci - tedy, pokud nepočítám mý první dva mobily, který jsem dědila po mámě.
Inteligentní telefon nemám, ale stejně mě v poslední době pronásleduje pocit, že je můj Čudla inteligentnější než já. Stejný pocit mám i z kalkulačky.

2 BBenjina BBenjina | 27. září 2014 v 13:38 | Reagovat

[1]: Sakra závist! :D Já jsem prostřední a dědila jsem naprosto všechno :D
Kalkulačku chápu, kalkulačka je žénies, nenávidim ji za to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama