Den druhý: Oblíbená mužská postava

29. září 2014 v 7:00 | BBenjina
Bylo pro mě lehké vybrat oblíbenou ženskou postavu. Ale mužskou ne. Měla jsem hodně favoritů, z kterých jsem vybrala 5 finalistů. Robba Starka (Píseň ledu a ohně), Fredericka (Zimní přízraky), Eda Kennedyho (Posel), Aleca Lightwooda (Nástroje smrti) a Cata (Hunger games). Zaměřila jsem se na jejich charaktery a vyřadila "záporáky". Pak jsem vyřadila ty, který bych mohla dát do jiného dne (a pořád mi zůstaly tři postavy). Přemýšlela jsem and těma třema a nakonec si vybrala.
Alec Lightwood. Co o něm říct? Akorát tak jednu větu: "Black hair and blue eyes are my favorite combination."Zahanbeně přiznám, že jsem první viděla film a až pak začala číst knížky. Alec mě i jako herec oslovil, prostě modrý oči, černý vlasy, co víc? V knížkách jsem akorát litovala, že tam nebyl víckrát (až na pátý díl, kde ho bylo dost :3... A Magnuse taky).
Alec je gay. Ve společnosti lovcu stínů se to moc netoleruje, ale co? Vždycky přijde někdo, kdo to ignoruje nebo překoná tabu. Třeba Alec...
Nebude asi divný, když řeknu, že mě konec pátýho dílu dostatečně naštval a také to, že se nemůžu dočkat šestky, jak to všechno dopadne. Ale hlavně se těšim na to, kolik imaginárních hrobečků budu muset zase kopat. Jestli budu mít nějakej kámen se jménem "Alexander Gideon Lightwood" asi budu vraždit...

Oblíbená scéna z druhého dílu (Město z popela)


Pff... Tak určitě, tak maximálně spadl na Magnuse...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aauthevypype Aauthevypype | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:39 | Reagovat

This condition is quite restricted to the reproductive system and may have several causes for example a result of injury or abnormal blood circulation in the testicles.  He is content, and the the complete opposite of what we think later years has in store for us.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama