Září 2014


[Název se sem nevejde!]

29. září 2014 v 18:59 | BBenjina |  Fujtajblus
Tak dobře, nadpis by se určitě vešel, ale netušila jsem, jaký nadpis použít... *Angel eye*

Ono si toho asi někteří všimli (jako za ten týden pochybuju, že se tu někdo na dýl zdržel, ale co) - a ostatní se dyštak kouknou do menu a prohlídnou si stampsky. Jsem fanoušek více seriálů, knížek, filmů a kapel. Mnozí by tedy řekli, že jsem určitě platonicky zamilovaná do nějakého herce nebo zpěváka.
Nebudu lhát, že se mi žádnej z nich nelíbí, že bych netoužila nikoho z nich potkat. Ale zkusim vás vyvézt z omylu, ne každý fandom musí být zamilovaný do herce/zpěváka/postavy/jinýho monstra. Připadá mi totiž, že to tak všichni berou.
A pokud vás nepřesvědčim (nebo vás snad naštvu), pardón, ale nejsem řečník (pisálek) a obvykle nedokážu poroučet ani vlastním rukám, nohám, šišce a všemu dalšímu.Kapitola první

28. září 2014 v 19:46 | BBenjina

Kapitola první: Pokus druhý, úspěšný
BBenji krade čelenže 0.1

27. září 2014 v 13:52 | BBenjina |  Los čelenžos
Ukradeno blogerce, která si říká Nelogična, jenž si čelenž propůjčila od blogerky Knihofil18.Držgula má kamaráda

26. září 2014 v 22:04 | BBenjina |  Deník
Asi jako každej správnej, připitomělej puberťák, co každou chvíli nadává na školu a život. Jsem závislá na internetu a jakémsi kontaktu přes web (a přes web aspoň nechytnete chřipku od usmrakýho kamaráda ze školy). Samozřejmě, pokud chcete být on-line, potřebuje: 1) Internet, vlastní wifi nebo ji můžete krást sousedovi, ale pokud bydlíte obklopeni důchodci - jako já - je třeba mít vlastní wifi. 2) Nějaké elektronické zařízení, přes které se připojíte (soory, ale přes kalkulačky to nejde, odzkoušeno).
Každej správnej puberťák má stolní počítač nebo notebook. Telefon s dvojnásobnějš inteligencí než je majiteloval a se sexy novým krytem se zaječíma ouškama nebo mimoněm (já mám průhlednej, ochranej kryt - kondom - why not?). Pak tu jsou tablety a snad už i přes hodinky můžete prohlížet Ksichtknihu. A pokud jste frajeři (jako já), prohlížíte si ubrečený statusy přes čtečku s rozlišováním 80 odstínů šedi.

K jádru pudla. Jsem druhý dítě a už tři měsíce se ani nemusim pyšnit titulem "prostřední dítě - všechno nejhorší házejme sem!" (Good luck, my little brother, i know, what you feel). Dědila jsem všechno a to se týče i elektroniku. Třeba notebook. Starší bratr vyšel střední, koupil si novej a BBenjina dostane ten s nefungující klávesnicí, bez výdrže baterie a dalšíma horšíma věcma. Ok, vydržela jsem to s ním tři roky (a starší si ho bere zpět, dobře mu tak!). Protože studuju střední já a notebook vcelku potřebuju, mám novej.

Jelikož jsem dala jméno svý čtečce (Držgula), mobbil říkám Kondomphone, je zřejmý, že jméno bude mít i novej notebook. No, ale... Jaký jméno?

Prolog

25. září 2014 v 19:31 | BBenjina |  Pán monster


Čtení - to jediné to inviduum taky umí...

25. září 2014 v 16:16 | BBenjina
Lidi štvu. Překvapivě. Štvu je tím, že si čtu. Ve škole, na zastávce, o hodině, ve volném čase, když se mám učit, před spaním. Předtím, než mám vstát a jít do školy. A abych to uvedla na pravou míru, nečtu módní časopisy (košile, džíny, fusky, tenisky 4ever!), ani Bravíčko (Jsem ošklivá, dá se to léčit?), a z Kačera Donalda jsem už taky vyrostla (ale ráda si ho přečtu, pokud však koupíš...).
~
Tím, že mi nějaký inteligent (strejček Dušák) ukázal přístroj, který nazýváme čtečka nebo jako já - Držgula (nehledejme v tom význam) - taky započal éru, kdy sedím u počítače, prohlížim knihkupectví, následně uložto.cz a torrent, klikám na stahovat, opíšu pár kódu. Zapojim Držgulu do notebooku, přecucám pár Mega bajtů do Držguly, odpojim (jebat "bezpečně vysunout"), požádám Držgulu o zapnutí, seřadim si Mega bajtíky do složek a čtu.


Zkusme se vyvarovat tomu, že ani nedokážu fetovat papír knížkách, ale místo je čtu na čtečce, jo? Tenhle článek je tu z několika důvodů.
1) Chci ukázat, co čtu
2) Chci vědět vaše názory na ty knížky
3) Chci vám nějaký knížky doporučit
4) Chci od vás nějaký knížky doporučit
5) Strašně ráda se vytahuju Držgulou, tak jsem ji sem musela vecpat!


Anotace

24. září 2014 v 17:52 | BBenjina |  Pán monster
Příběh zlého.

Příběh raněného.

Příběh nenáviděného.

Příběh Nicholase Blacka.